Glasvezel patchkabel SC/SC OS2 LSZH Bend Insensitive wit FiberTech FPC-SUSU

  • Lengte

0  6.0

6,00 €

Optie niet beschikbaar

Deze combinatie bestaat niet.

Voeg toe aan mandje

Buy now, get in 2 days


Specificaties voor Glasvezel patchkabel SC/SC OS2 LSZH Bend Insensitive wit FiberTech FPC-SUSU

Lengte 0,5m of 1m of 1,5m of 2m of 3m of 5m of 10m